فروشگاه اینترنتی با 12 سال تجربه در خرید و فروش لوازم صوتی و تصویری خودرو در سال 1397 تصمیم به راه اندازی و فروش وسایل خود کرده است. هدف از راه اندازی سایت کوتاه کردن دست دلالان و سودجویان است و درنهایت رساندن کالا با قیمت منصافه به مصرف کننده است.

سایت فروشگاه اینترنتی کامی برای فروش محصولات خود قوانین و مقرراتی را درج کرده است که مناسب با شرایط خریدار و فروشنده منصفانه است. قوانین و مقررات سایت شامل:

  1. مشخصات و عکس های درج شده در سایت کاملا با محصولات برابری می کند لذا قبل از خرید حتما عکس ها،مشخصات و قسمت توضیحات محصول را کامل مشاهده بفرمایید. در صورت مغایرت کالای دریافتی (تفاوتی ظاهری و کیفیت نه رقمی مدل) از طریق سایت کامی کالا هزینه ارسال و دریافت و وجه کامل محصول به حساب خریدار واریز می شود.
  2. شرایط پرداخت فقط در استان کردستان به صورت پس کرایه است.لذا برای هم میهنان عزیز دیگر در سراسر کشور باید خرید از دو طریق دیگر انجام شود. 1.از طریق روش پرتال اینترنتی 2. کارت به کارت به
    بانک سینا – 6393461026456471 به نام کامران محمودی و ارسال کد رهگیری یا ارجاع و عکس رسید به شماره 09184017506
  3. دستگاه های برقی کامل در مغازه تست شده و تحویل پست می گردد. مهلت تست کالاهای برقی فروشگاه 7 روز بعد از ارسال است. محصولاتی که گارانتی دراز مدت دارند در قسمت مشخصات محصول درج شده اند. پیشنهاد کامی کالا به شما برای محصولات برقی این است قبل از نصب دستگاه با ترانس برق 12 ولت نزد نصاب مجرب و با تجربه تست کنید و بعد آن را نصب کنید و از تست آن در منزل را روی خودرو اجتناب کنید. در غیر این صورت فاقد برگشت مدت زمان 7 روزه می باشد.
  4. ارسال کالا برای مشتری در کامی کالا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش است. محصولات ارسالی از طریق پست دو تا سه روز کاری،باربری سه تا هفت روز کاری و از طریق پایانه مسافر بری یک تا سه روز کاری است. کد رهگیری محصول برای مشتری ارسال خواهد شد بنابراین به راحتی خودتان می توانید آن را پیگیری کنید و محصول ارسالی از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد. در صورت مغایرت با این شرایط در صورت دیر رسیدن کالا فروشگاه اینترنتی کامی کالا 3% از هزینه محصول را متقبل می شود.
  5. فسخ شدن معامله بعد از ثبت سفارش و قبل ارسال هزینه 25000 تومان از خریدار کسر شده و ما بقی به کارتشان واریز می شود.
  6. به خاطر حساس بودن مانیتورها و لوازم شکستنی دیگر فروشگاه اینترنتی کامی کالا از بهترین نوع بسته بندی استفاده کرده و آن را نیز در شرکت پست بیمه خواهد کرد.
  7. مهمترین تهد فروشکاه ما تهد قیمت است. یعنی شما اگر محصول ما را با همان مشخصات و کیفیت در جای دیگر زیر قیمت ما خریداری کردید 20% از وجه کامل محصول به شما عودت می گردد

فروشگاه اینترنتی کامی تضمین کمترین قیمت و بالاترین کیفیت را به شما میدهد