بررسی معایب رادیو پخش ای سی 1028
بررسی معایب رادیو پخش ای سی 1028

رادیو پخش ای سی 1028 محصولی است که در ضبط خودرو ها برای تقویت صدا مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در کنار برخورداری از مزایای گوناگون، معایبی نیز دارد. ضعف های مختلف آن باعث شده است که افراد به سمت انواع دیگری از محصولات پخش دو فلاش بروند. به بیان ساده تر امروزه خرید و استفاده از ای سی 1028 به دلیل ضعف های مختلفی که دارد، اصلا منطقی نبوده و شما انتخاب های بسیار بهتری دارید. در ادامه به بررسی معایب رادیو پخش ای سی 1028 پرداخته ایم.

کیفیت صدای ضعیف

شاید در نگاه اول این محصول برای افرادی که به دنبال رادیو پخش ارزان هستند، انتخاب مناسبی باشد. اما در همان استفاده اول می تواند شما را دل سرد کند. چرا که رادیو پخش ای سی 1028 نسبت به سایر رقیبان خود، کیفیت صدای بسیار پایینی دارد. پس اگر صرفا به دنبال یک پخش کننده نیستید و کیفیت صدای مطلوبی را انتظار دارید، به سراغ خرید ای سی 1028 نروید.

عدم امکان کنترل تنظیمات

این محصول امکان کنترل تنظیمات را برای مصرف کنندگان به همراه ندارد. از این رو استفاده شما از آن بسیار محدود خواهد بود و نمی توانید دستگاه پخش تان را با توجه به سلیقه خود تنظیم کنید. امروزه بسیاری از دستگاه های پخش فلش خور، از امکان تنظیمات مختلف برخوردار هستند که شما می توانید با قیمت های مناسب تر به خرید هر یک از آن ها اقدام کنید.

فاقد ارزش تعمیر

در صورتی که محصول شما خراب شود، بایستی هزینه های زیادی را برای تعمیر آن بپردازید. حتی در برخی مواقع هزینه تعمیر با هزینه لازم برای خرید یک محصول جدید برابر می شود. به همین خاطر اس سی 1028 فاقد ارزش تعمیر بوده و این موضوع یکی از معایب اصلی آن دانسته می شود.

برخورداری از طرح پنل قدیمی

پخش کننده های ای سی 1028 طرح پنل قدیمی دارند. از این رو نصب و راه اندازی آن ها زمان برتر و سخت تر از پخش کننده های جدید است. از طرف دیگر این محصولات به دلیل برخورداری از پنل های قدیمی ممکن است با برخی از خودرو ها سازگاری نداشته باشند.

عدم ارائه خدمات پس از فروش

رادیو پخش ای سی 1028 هیچ گونه خدمات پس از فروش و گارانتی ندارد. از این رو اگر محصول شما خراب شد یا قطعه ای از آن نیاز به تعمیر داشت مجبور هستید که تمام هزینه های لازم برای انجام تعمیرات را خودتان بر عهده بگیرید. از طرف دیگر ممکن است پخش کننده شما بعد از چند روز خرید و استفاده از آن بسوزد. در این صورت نیز هیچ گونه ضمانتی بابت تعمیر و تعویض آن ندارید و هزینه اضافی تر به شما تحمیل می شود.

عدم برخورداری از خروجی برای سیستم های صوتی

رادیو پخش ای سی 1028 از خروجی سیستم های صوتی برخوردار نیست. این مورد نیز به عنوان یکی از بزرگترین معایب این محصولات شناخته می شود که ارزش خرید آن را به شدت پایین می آورد. بهتر است در هنگام خرید دستگاه پخش رادیو برای خودرو خود، به دنبال محصولاتی بروید که از خروجی برای سیستم های صوتی برخوردار باشند.

سخن پایانی

اگر به دنبال خرید یک دستگاه پخش رادیو برای خودرو خود هستید، با گزینه های مختلف و متفاوتی مواجه خواهید شد که می توانید نسبت به خرید هر یک از آن ها اقدام کنید. اما در این بین بایستی در نظر داشته باشید که رادیو پخش ای سی 1028 به دلیل برخورداری از ضعف های مختلف، اصلا گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود. از این رو بهتر است تا بیخیال خرید این محصول شده و دستگاه های دیگر را بررسی کنید تا محصولی که تهیه کرده اید بتواند کارایی لازم را برای شما به همراه داشته باشد.

همچنین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کامی کالا، انواع مختلفی از دستگاه های پخش دوفلاش، پخش رادیو، پخش فلاش خور و… را سفارش داده و در کم ترین زمان ممکن در درِ خانه تحویل بگیرید. تمام محصولات موجود در این فروشگاه اورجینال بوده و از بهترین کیفیت برخوردار هستند. همچنین محصولات موجود در فروشگاه کامی کالا نسبت به محصولات سایر فروشگاه ها از قیمت های اقتصادی تر و مقرون به صرفه تری برخوردار است.