درباره ما - کامی کالا
درباره ما

هدف فروشگاه اینترنتی کامی کالا چیست؟

هدف فروشگاه اینترنتی کامی کالا رساندن کالا بدون واسطه به مصرف کنندگان است. هدف اصلی فروشگاه معرفی و فروش کالاهای ایرانی است که نمونه خارجی دارند. وجود کالاهای خارجی در این فروشگاه به دلیل نبود خط تولید در کشور عزیزمان ایران اسلامی می باشد با امید به خدا و پشتکار در تلاشیم در دایره توانمان خط تولید محصولاتی را که پتانسیل آن را داریم دایر کنیم.

کامی کالا در چه زمینه های فعالیت می کند؟

فروشگاه ما با تجربه 17 ساله در زمینه صوتی و تصویری و تزیئناتی خودرو در نظر دارد کالاهای خود را با قیمت های منصافه به دست مشتری برساند. تجربه کارشناسان ما در این شغل به نسبت نیاز شما در حدی ست که با مشاوره با آن های براحتی کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید .

مشخصاتی که در کالا ها درج شده و تصاویری که ثبت شده همگی با محصولی که بدست شما میرسد برابری می کند و اگر غیر این باشد شما می توانید کالا را مرجوع و مبلغ کالا و هزینه رفت و برگشت کالا نیز به شما مرجوع داده می شود.

آیا خرید حضوری هم میسر است؟

بله. در قسمت تماس با ما و فوتر صفحه اصلی مشخصات مکانی و تماس های تلفن درج شده است و در صورت دسترسی شما می توانید به فروشگاه مراجعه کنید و حضوری خرید خودتان را انجام دهید. با درج نظرات محصولات ما را دلگرم کنید