کد رهگیری پستی به شماره شما SMS خواهد شد. زمان ارسال محصولات 2 تا 7 روز کاری می باشد.

فروشگاه اینترنتی کامی کالا با 12 سال تجربه در خرید و فروش لوازم صوتی و تصویری خودرو در سال 1397 تصمیم به راه اندازی و فروش وسایل خود کرده است. هدف از راه اندازی سایت کوتاه کردن دست دلالان و سودجویان است و درنهایت رساندن کالا با قیمت منصافه به مصرف کننده است.

سایت فروشگاه اینترنتی کامی برای فروش محصولات خود قوانین و مقرراتی را درج کرده است که منصفانه با شرایط خریدار و فروشنده می باشد. قوانین و مقررات سایت شامل:
  1. مشخصات و عکس های درج شده در سایت کاملا با محصولات برابری می کند لذا قبل از خرید حتما عکس ها،مشخصات و قسمت توضیحات محصول را کامل مشاهده بفرمایید. در صورت مغایرت کالای دریافتی (تفاوتی ظاهری و کیفیت نه رقمی مدل) از طریق سایت کامی کالا هزینه ارسال و دریافت و وجه کامل محصول به حساب خریدار واریز می شود.
  2. در صورتی که کالا به دستتان برسد و با مشخصات درج شده مغایرت نداشته باشد و قبل از نصب به هر دلیلی بخواهید آن را پس بفرستید هزینه بسته بندی + هزینه پیک +  کرایه و 9 درصد مالیات کسر خواهد شد و ما بقی به کارتتان بعد از دریافت محصول و بررسی توسط کارشناسان واریز خواهد شد. در سایت های دیگر مثل دیجی کالا چنین قوانین درج شده است: ” امکان برگشت کالا در گروه نمایشگر (مانیتور) با دلیل “انصراف از خرید” تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.
  3. پرداخت فقط در استان کردستان به صورت پس کرایه است.لذا برای هم میهنان عزیز دیگر در سراسر کشور باید خرید از  طریق دیگر انجام شود : .از طریق درگاه اینترنتی امن به پرداخت
  4. دستگاه های برقی کامل در مغازه تست شده و تحویل پست می گردد. مهلت تست کالاهای برقی فروشگاه 7 روز بعد از ارسال است. محصولاتی که گارانتی دراز مدت دارند در قسمت مشخصات محصول درج شده اند. پیشنهاد کامی کالا به شما برای محصولات برقی این است قبل از نصب دستگاه با ترانس برق 12 ولت نزد نصاب مجرب و با تجربه تست کنید و بعد آن را نصب کنید و از تست آن در منزل را روی خودرو اجتناب کنید. در غیر این صورت فاقد برگشت مدت زمان 7 روزه می باشد.
  5. ارسال کالا برای مشتری در کامی کالا حداقل 3 تا 7 روز بعد از ثبت سفارش است. محصولات ارسالی از طریق پست دو تا پنج روز کاری،باربری سه تا هفت روز کاری و از طریق پایانه مسافر بری یک تا سه روز کاری است. کد رهگیری محصول برای مشتری ارسال خواهد شد بنابراین به راحتی خودتان می توانید آن را پیگیری کنید و محصول ارسالی از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد. 
  6. فسخ شدن معامله بعد از ثبت سفارش و بعد ارسال کلیه هزینه ارسال بسته بندی + پیک + 9 درصد مالیات و هزینه برگشت کالا  از خریدار کسر شده و ما بقی به کارتشان واریز می شود.
  7. به خاطر حساس بودن مانیتورها و لوازم شکستنی دیگر فروشگاه اینترنتی کامی کالا از بهترین نوع بسته بندی استفاده کرده و آن را نیز در شرکت پست بیمه خواهد کرد.

فروشگاه اینترنتی کامی تضمین کمترین قیمت و بالاترین کیفیت را به شما میدهد

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.